Oddaja prostorov

Osnovna šola Petrovče nudi vsem zainteresiranim možnost najema šolskih prostorov (učilnice ali telovadnice).

Cenik najema šolskih prostorov

Vrsta prostoracena
učilnica7 €
telovadnica:
- polovica
- cela

15 €
30 €

Cenik velja od 1. 9. 2019 dalje.

V skladu s pravilnikom o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o oddajanju pokritih in nepokritih športnih površin v uporabo in namene športa v Občini Žalec (ur. list št. 92/13) je določena posebna cena za športna društva, ki so izvajalci športnih programov do vključno mladinske kategorije in so bili izbrani kot izvajalci športnih programov v Občini Žalec.

Vrsta prostoracena
telovadnica:
- polovica
- cela
5 €
10 €

V primeru, da želijo društva/klubi/podjetja ali posamezniki po pouku najeti šolske prostore za izvajanje dejavnosti, morajo s šolo podpisati pogodbo o najemu šolskih prostorov.

V skladu z navodili NIJZ garderobni prostori pri telovadnici do nadaljnjega niso v uporabi.

Pravilnik o uporabi telovadnice