ŠVN – nedelja

Nedelja je dan za počitek, razen če si v šoli v naravi. Kot prejšnje dni smo mi pozdravili sonce in ne sonce nas. Zgoden zajtrk potem pa že kmalu čofotanje v slani vodi tukajšnjega bazena. V preteklih dneh se je nabralo zavesljajev in utrujenosti, a misel na jutrišnje zaključno testiranje nam je dalo zagon za marljivo delo. Tukajšnja okolica ponuja obilo gibalnih izzivov in možnosti za igre z žogo. Še pred kosilom smo to tudi izkoristili. Potem ko smo napolnili želodčke, se je prilegel krajši počitek. Sledilo je raziskovanje obale in vpogled v skrivnosti morja. Nekateri so poleg tega še izrazili svojo umetniško žilico ob oblikovanju izdelkov iz naravnih materialov. Sledilo je še šesto poglavje plavanja, večerja in pred spanjem še družabni večer.  V pričakovanju jutrišnjega cmoka na vaša lička vas pozdravljamo otroci 3. razredov OŠ Petrovče in POŠ Trje.