Interesne dejavnosti OŠ Petrovče

Interesna dejavnostRazredA urnikTerminIzvajalecLokacija (učilnica/kabinet)
Angleška bralna značka4., 5., 7., 9. razredPo dogovoruFebruar, marec 2021Leber Sevnik NatalijaTJ1
Angleška bralna značka3. A, 3. Bsreda, 6. uraod januarja do marcaPauković Maja3. A / 3. B
Atletika1.-3. razredSreda, 14.00-15.0016.9. do junija 2021Kavčič PeterTelovadnica, atletski stadion
Bober – tekmovanje v računalništvo7, 8, 9ponedeljek 7. uraSept – FebrKošenina Dejanračunalnica
Bralna značka2. bponedeljek, 6. uraoktober – aprilPečnik Romana2. b
Bralna značka2. aponedeljek, 6.uraoktober – aprilGlušič Darjaučilnica 2. a
Bralna značka3.apo dogovoruseptember – junijDvornik Sergeja3.a
Bralna značka1.aPonedeljek, 5. uraOktober – aprilŽibret DragicaKabinet PB
Bralna značka1. bpo dogovorudo aprilaKvas Marjetaučilnica 1.b
Bralna značka6. do 9. razredčetrtek 6. in 7. uroseptember – aprilBarič Krajnc Metodaknjižnica
Cici zbor1. 2. razredponedeljek 6. ura6. uraAšenberger Valentinaučilnica 1. razred, učilnica 2. razred
Folkloraod 4. do 9. razredatorek, 7. uraseptember – junijTurnšek Helenafitnes kabinet
Geografski krožek6. in 7. (priprava na tekmovanje iz GEO)po dogovoru oz. na daljavoprvo ocenjevalno obdobjeOberžan Brigitaučilnica GEO
Kresnička4. in 5. rpo dogovoru Počivalšek PoloncaNAR
Kresnička4., 5.po dogovorupo dogovoruMelavc VeronikaNAR
Likovni krožek8., 9. rpetek 7. in 8. šol.ura1. ocen. obdobjeValenčak Zalalikovna učilnica
Literarni krožekOd 6. do 9. razredapo dogovoru ( v skladu z natečaji)po dogovoruFilipčić Suzanaprosta učilnica/delo na daljavo
Majčice – Fontana: manjša plesna skupina za nastope7. ,8. in 9. r – samo izbrani učencipo dogovoruod septembra do junijaPolovšak Bubik Majatelovadnica
Male sive celice7., 8., 9. razredpo dogovoruseptember …Leber Sevnik NatalijaTJ1 oz. ena od prostih učilnic
Mladinski pevski zbor6. do 9. razredponedeljek – četrtek, 6., 7., ura1. 9. 2020 do 24. 6. 2021Žolnir AnitaUčilnica GUM
Mladinski pevski zbor6. razredtorek, 6. ura1. 9. 2020 do 24. 6. 2021Žolnir Anitaučilnica GUM
Mladinski pevski zbor7. razredsreda, 6. ura1. 9. 2020 do 24. 6. 2021Žolnir Anitaučilnica GUM
Mladinski pevski zbor8. razredtorek, 7. ura1. 9. 2020 do 24. 6. 2021Žolnir Anitaučilnica GUM
Mladinski pevski zbor9. razredsreda, 7. ura1. 9. 2020 do 24. 6. 2021Žolnir Anitaučilnica GUM
Nemška bralna značka4. in 5. rT, 4. – 9. rpo dogovorufebruar, marecPotočnik Kobale Gordanapo dogovoru
Otroški pevski zbor3., 4., 5. razredpetek 5., 6. ura1. 9. 2020 do 24. 6. 2021Žolnir Anitaučilnica GUM
Otroški pevski zbor3., 4., 5. razredponedeljek in petek 6. ura1. 9. 2020 do 24. 6. 2021Žolnir Anitaučilnica GUM
Planinska orientacija8. razred (a,b.c)po dogovorupo dogovoru (terensko delo in spoznavanje planinskih vsebin)Zupanc Karmenpo dogovoru 
Planinski krožek1.- 5. rsobote, 2. polletje (1 x mesečno)marec – junijŽibret Dragica/
Planinski krožek6-9Po dogovoruSobote-občasnoKavčič PeterTeren
Plesni krožek4. – 6. razredtorek, 13. 30. – 14.15konec septembra do junijaPolovšak Bubik Majatelovadnica
Plesni krožek7. – 9. razredtorek, 14.15 – 15.00konec septembra do junijaPolovšak Bubik Majatelovadnica
Plesni krožek1.a in 1.bčetrtek, 6. uraoktober – majDvornik Sergejagibalnica
Plesni krožek2.a in 2.bčetrtek, 7. uraoktober – majDvornik Sergejagibalnica
Plesni krožek3.a in 3.bsreda, 6. uraoktober – majDvornik Sergejagibalnica
Plesni krožek3.a in 3.bsreda, 6. uraoktober – januarDvornik Sergejagibalnica
Plesni krožek1.a in 1.bčetrtek, 6. uraoktober – januarDvornik Sergejagibalnica
Plesni krožek2.a in 2.bčetrtek, 7. uraoktober – januarDvornik Sergejagobalnica
Računalništvo7, 8, 9četrtek 7. uraSep – JunKošenina Dejanračunnalnica
Radijski krožek7. – 9. razredpo dogovoruod septembra do junijaPolovšak Bubik Majakabinet ŠSD
Šolska mediacijaod 6. do 9. rna ODS predmetne stopnjeod septembra 2020 do junija 2021Harinski Sergejarazlične učilnice
Šolsko novinarstvoOd 6. do 9. razredapo dogovorupo dogovoruFilipčić Suzanaučilnica/delo na daljavo
Ustvarjalnice1. A in 1. Bponedeljek 5. ura (12.15 – 13.00)od oktobra do junijaPauković Majagibalnica
Vesela šola4.-9.sreda, 7.uraoktober-aprilGaberšek Smiljaračunalnica
Vesela šola4.-9.ponedeljek, 7.uraoktober-aprilGaberšek Smiljaračunalnica
Vokalno instrumentalna skupina6. – 9. sreda, 7. ura1. 9. 2020 -24. 6. 2021Žolnir Anita učilnica GUM
Zgodovinska bralna značka6. – 9. r.sreda 6. uraod septembra do majaDobnik JericaKabinet DRU
ZOO krožekod 6. do 9. razredapetek, 6 uracelo šolsko letoDrobež Olgaučilnica naravoslovja