Javni razpis za oddajo šolske telovadnice Osnovne šole Petrovče v sezoni 2022/2023

Datum: 23. 8. 2022

Št. dok: 406-3/2022/1

Na podlagi 2. točke 6. člena Pravilnika o oddajanju pokritih in nepokritih športnih površin v uporabo in najem za namene športa v Občini Žalec OSNOVNA ŠOLA PETROVČE objavlja

javni razpis

za oddajo šolske telovadnice Osnovne šole Petrovče v sezoni 2022/2023

Predmet razpisa je oddaja šolske telovadnice Osnovne šole Petrovče, v sezoni 2022/2023 v naslednjih terminih:

• od ponedeljka do petka v popoldanskem času; za šolske otroke in mladino od 16. do 18. ure (v primeru prostih terminov je po dogovoru možen pričetek tudi prej), ostali od 18. ure dalje,
  • sobota in nedelja od 8. ure dalje.
  1. Pogoji za sodelovanje na razpisu:

Na razpis se lahko prijavijo društva, klubi, podjetja in fizične osebe s sedežem v Občini  Žalec in izven Občine Žalec.

• Rok prijave:

Pisne prijave v okviru razpisa oddajte na e-naslov: tajnistvo@os-petrovce.si ali osebno v tajništvu šole do 29. 8. 2022. V prijavi navedite želeni termin.

• Prednost pri izbiri bodo imela društva in klubi, ki izvajajo programe šport v Občini Žalec s sedežem v Občini Žalec.

Vse dodatne informacije v zvezi z razpisom dobite na tel. št. 03 713 22 30.

Irena Kolar