4. dan šole v naravi

Spoštovani starši,

v vročih sončnih dneh, ki so zaznamovali naše bivanje v slovenskem Primorju, bi bilo res grešno, če ne bi otroci dobili priložnost, da bi zaplavali v našem morju. Zato smo se kljub običajnemu učenju plavanja v bazenu, odločili tudi za čofotanje v morju. Uživanje je bilo nepopisno. Seveda je bilo veliko še drugih aktivnosti, kar je dobro razvidno iz priloženih slik, a pred zadnjim tukajšnjim “lahko noč” je bilo na sporedu še skupno druženje s predstavitvijo sob. Večer se je končal nasmejanih obrazov in tako bo zagotovo tudi jutri, ko vam bodo otroci padli v objem. Kdaj? Glede na petkove prometne zamaške je to nemogoče napovedati. Računamo okoli 17. ure, a natančen prihod vam bo sporočila ravnateljica.

Se vidimo jutri.

Team ŠVN