Stvorčkov praznični servis

V okviru projekta Naša mala knjižnica smo učenci 4. b razreda ponovno ustvarjali v šolski knjižnici. Prebrali smo knjigo »Zeleni popotnik«, ki jo je napisala Lilijana Bardiewska, ilustrirala pa Emilia Dziubak. Zelo smo se zabavali ob branju in ustvarjanju: risali smo ob Chopenovi glasbi, iskali svoje dobre lastnosti, varno pripeljali Stvorčka v Zeleno deželo, razmišljali o tem, kaj dela naš svet barvit in ustvarjali barvni dež s pomočjo olja in barvil za živila. Pestro, zanimivo in nenavadno! Če vam povemo, da smo celo rapali, potem ste lahko prepričani, da smo zares uživali. Za piko na i pa smo Stvorčku poslikali različne skodelice, krožnike, vrčke … in mu pripravili pisan servis, da bo lahko za praznične dni k sebi povabil prijatelje iz vseh barvitih dežel.

Naj bodo tudi vaši prazniki barviti, za servis pa poskrbite sami 😊.

To vam želimo četrtošolci z mentoricami Tatjano Krajnc Barič, Sonjo Rebernik in Majo Bubik Polovšak.