Govorilne ure

Popoldanske govorilne ure

Na OŠ Petrovče bodo popoldanske govorilne ure potekale vsak 2. torek, na POŠ Trje pa vsak 3. torek v mesecu.

Dopoldanske govorilne ure

Ime in priimekŠolaRazredUraPredviden terminLokacija (učilnica/kabinet)
Anders ŠpelaPOŠ Trje2.a in učna pomoč3. ura (10.10 – 10.55)10.10 – 10.55 (3. ura)Kabinet 1. trietja in OPB
Barič Krajnc TatjanaOŠ Petrovče1. do 9. razredpetek, 1. urašolsko letoknjižnica
Barič Krajnc TatjanaOŠ Petrovče1. do 9. razredpetek, 6. urašolsko letoknjižnica
Bele EvaPOŠ Trje4. aT4. aTponedeljek, 4. šolska urakabinet 5. razreda POŠ Trje
Brežnik MatejaPOŠ Trje2. R. TPonedeljek, 2. šolska uraSeptember-junijKabinet
Čretnik VeraOŠ Petrovče4. B, 6. B- D, 7. ABC-D, 8. ABC-D, 9. AB-DTorek, 9.00-9.45september-junijKabinet-ŠPORT
Divjak MarikaOŠ Petrovče3.bČetrtek1. uraKabinet 2. 3. razred
Divjak MarikaOŠ Petrovče3.bČetrtek 1. uraSeptember – junijKabinet 2. 3. razred
Dobnik JericaOŠ Petrovče6. – 9. razredačetrtek, 2. uracelo šolsko letokabinet DRU
Drobež OlgaOŠ Petrovčevsi 6., 8. in 9. razrediponedeljek, 4. šolska uraponedeljek, 4. šolska urakabinet naravoslovja
Držan Seles AnitaOŠ Petrovče8.aPonedeljek, 5. uraPonedeljekKabinet TV1
Dvornik SergejaOŠ Petrovče3.aAvsak torek, od 8.00 do 8.45kabinet 2. in 3. razred
Filipčić SuzanaOŠ PetrovčeVsi razredičetrtek5. uraKSL
Filipič MašaPOŠ Trje5.aT5.aTČetrtek. 2.ura/
Florjanc GašperPOŠ Trje1. – 5.Ponedeljek, 1. uraPonedeljek, 1. uraZbornica
Gaberšek SmiljaOŠ Petrovče4.-9.rsreda 7.uraoktobra-aprilaračunalnica
Gajšek RomanaPOŠ Trje5. bponedeljek8.50-9.35kabinet T1
Glušič DarjaOŠ Petrovče2. apetek, 1. uraseptember do junijkabinet 2. in 3. razred
Harinski SergejaOŠ Petrovčeod 6. do 9. rčetrtek, 3. uračetrtek, 3. urakabinet jezikoslovja
Jager MilenaOŠ Petrovče4.atorek, 1. šolska uracelo šolsko letokabinet 4. in 5. razred
Kavčič PeterOŠ Petrovče1.-9. razred DAPonedeljek 4. uraŠportni kabinet
Kobal SlavicaOŠ Petrovče7. a, 7. b, 8. abc, 9. abGUS četrtek, 5. urakabinet MAT
Krajnc PolonaOŠ Petrovče2. in 9. razredsreda, 3. ura9.00-9.45kabinet 1. triletje
Kvas MarjetaOŠ Petrovče1. bponedeljekod 9.50 do 10.35 kabinet 1. razred in OPB – po telefonu
Lešnik MarjanaOŠ Petrovče6.-9.četrtek2. urakabinet SLO
Majger AnjaOŠ Petrovče1. – 9.Torek, 3. ura9:50 – 10:55Kabinet TJA
Melavc VeronikaOŠ Petrovče6-9Apetek, 4. urakabinet MAT
Močnik MetodaPOŠ Trje3.aTsreda, 4. uraskozi šolsko letokabinet 
Oberžan BrigitaOŠ Petrovče6. -8. razredtorek, 1. uraprvo ocenjevalno obdobjekabinet družboslovja
Pauković MajaOŠ Petrovče1.-3. razredčetrtek 12.15 – 13.00september – junijkabinet 1. razred in OPB
Pečnik RomanaOŠ Petrovče2. bpetek, 2. uraseptember – junijkabinet, 2., 3. razred
Plešnik TejaPOŠ Trje2.r OPBpetek11.00-11.35kabinet
Počivalšek PoloncaOŠ Petrovčeza starše1. oc. obdponedeljek, 2. urakabinet NAR
Podbrežnik AlenkaPOŠ Trje4. bTponedeljek, 2. šolska uraponedeljek, 2. šolska uraKabinet Trje
Pohole SilvaPOŠ Trje1. aTPONEDELJEK 3. URASEPTEMBER- JUNIJKABINET
Potočnik Kobale GordanaOŠ Petrovče4. -9. r1. uravsak torekkabinet TUJ
Puntar SašaOŠ Petrovče6, 8. 9 Ponedeljek, 4. uraPonedeljek, 4. uraKabinet TJ 
Rebernik SonjaOŠ PetrovčeZa starše 4. b in 6. cTorek, 2. ura (9. 00 – 9. 45)Celotno šolsko letoKabinet 4. in 5. razred
Seražin SabinaOŠ Petrovče3. a, 3. b OPBtorek12:20-13:00kabinet OPB
Sevnik Leber NatalijaOŠ Petrovče4. – 9. razredčetrtek, 4. uraseptember – junijkabinet TUJ
Škafar TanjaOŠ PetrovčeVsi razredisreda 2. urasreda 2. urakabinet pedagoginje
Tavčar Udrih VeronikaOŠ Petrovče8, 9torek, 3. uratorek, 3. urakabinet TJA
Tavčar Udrih VeronikaPOŠ Trje4,5sreda, 6. urasreda, 6. uraprostor pri računalnikih
Vahen AlbinaOŠ Petrovčevsisreda, 2. ura (9.00 – 9.45)celo letokabinet mat
Valenčak ZalaOŠ PetrovčePS in 4.,5.rčet. 3. šol.uračet. 3. šol.urakabinet LUM
Zagoričnik KatjaOŠ Petrovče1. bponedeljek, 3. šolska ura9.50 – 10.35kabinet 1. razred in OPB
Zupanc KarmenOŠ Petrovče4. – 8. razredaA urnikponedeljek, 5. šol. ura (11.50 – 12.35)kabinet LUM – TIT
Zupanc KarmenOŠ Petrovče4. – 8. razredaponedeljek5. šol. ura (11.50 – 12.35)kabinet za likovno in tehniko
Žibret DragicaOŠ Petrovče1.aponedeljek, 2. uraseptember – junijKabinet PB
Žikovšek Klepej DarjaOŠ PetrovčeVsiSreda12.00-12.45Kabinet OPB
Žolnir AnitaOŠ Petrovčeod 6. do 9. razredaa urnik1. 9. 2020 do 31. 1. 2021kabinet GUM